Cs

Víte že palmový olej je ideální pro smažení, pečení a fritování? Nejen že jej můžete opakovaně používat bez ztráty všech jeho dobrých vlastností, ale zároveň je to tepelně nejodolnější olej. A to nemluvíme o ceně, která je srovnatelná s jinými běžně používanými rostlinnými oleji.

Stálé místo palmového oleje je přímo v kuchyni, neuchovávejte jej v lednici ani ve chladné spíži. Pochází z tropických oblastí a na chlad není zvyklý. Při nízkých teplotách může vytvořit přirozenou sedlinu, která není na škodu a je naopak známkou neředěného kvalitního produktu. Pokud se vytvoří, stačí trochu láhev nahřát v teplé vodě a olej znovu krásně zprůhlední.

Proč si nedopřát Vaše oblíbené jídlo připravené na kvalitním oleji, který navíc není aromatický a nemá negativní chuťové vlastnosti.

Chcete-li palmový olej vyzkoušet, ptejte se po kvalitních malajsijských olejích TRISTAR a HAYAT, vyráběných společností FELDA IFFCO (www.feldaiffco.com), jejíž dovozcem je naše společnost CZ TREND s.r.o. . Tyto oleje mají certifikáty kvality ISO 22000, HACCP, FSSC 22000, BRC Global Standard for Food Safety, jakož i cetrifikát pro soulad produkce s životním prostředím RSPO.