Cs

O společnosti

Společnost CZ TREND s.r.o. vznikla v roce 2007, kořeny působení majitelů společnosti však sahají mnohem dále do minulosti v souvislosti s podobnou obchodní činností.

Prioritou společnosti je import zboží, které není aktuáně běžně na trhu v České republice a to především z méně tradičních destinací, které se však vyznačují vysokou kvalitou vyráběného zboží a seriózností v obchodním styku.

Takovou komoditou je v současné době palmový olej a další produkty, které jeho použitím vznikají. Olejové palmy u nás běžně nerostou, takže jedinou možností je import jejich plodů ze vzdálených oblastí. Tradiční zemí pro zpracování palmového oleje je Malajsie, jejíž největší producent širokého sortimentu palmových olejů se stal pro CZ TREND s.r.o. hlavním obchodním partnerem.

Výběrem tohoto zboží chceme dát alternativu tuzemským zákazníkům, dlouhodobě navyklým k používání místních produktů. Tato alternativa je nejen ekonomicky výhodná, ale také mnohem vhonější a to především pro vysokou tepelnou odolnost a další charakteristické vlastnosti.

CZ TREND s.r.o. podrobuje všechny výrobky pečlivému testování, přesto že jsou již od výrobce vybaveny veškerými certifikáty, například ISO 22000, HACCP, FSSC 22000, BRC Global Standard for Food Safety, jakož i cetrifikát pro soulad produkce s životním prostředím RSPO a dokonce splňují i stanovy pro košer stravu.